آکادمی امید فدوی
آموزش کسب درآمد از ارز دیجیتال

دسته بندی: وبسایت

آکادمی امید فدوی ؛ از عمر بازار ارزهای دیجیتال تقریبا یک دهه می گذرد و در این مدت فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. خیلی از اشخاص یا شرکت های بزرگ در چند ساله گذشته، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را کلاهبرداری نامیدند اما امروز می بینیم که بسیاری از این دست افراد، نه تنها دیدگاه خود را تغییر داده اند، بلکه به سرمایه گذاری روی بیت کوین یا پذیرش آن در پلتفرم های خود روی آورده اند.
از این رو می توان آینده خوبی را برای این مارکت جدید در سال های آینده پیش بینی کرد اما نباید کلاهبرداری های ارز دیجیتال که در سال های گذشته باعث از دست رفتن سرمایه زیادی از افراد شده است را فراموش کنیم.
وقتی سرمایه شما از طریق ارزهای دیجیتال به سرقت برود، متاسفانه هیچ گونه پیگیری را نیز نمی توانید برای برگشت سرمایه خود انجام دهید و فقط باید نظاره گر باشید! دلیل این موضوع هم این است که افراد درک درستی نسبت به تکنولوژی بلاک چین و جایگاه رمزارزها و ریسک های این حوزه ندارند و صرفا به حرف هایی که این گوشه و آن گوشه می شنوند، اتکا می کنند.
بهترین کاری که شما می توانید برای خود انجام دهید این است که قبل از ورود به هر حوزه جدیدی از جمله بازار ارزهای دیجیتال، ابتدا دانش و اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید. دو مورد از منابع مفید در زمینه آموزش ارز دیجیتال که می تواند کمک بسزایی به شما در این مسیر داشته باشد، یکی فیلم آموزش ارز دیجیتال است که می توانید تمام مفاهیم را به ساده ترین شکل ممکن درک کنید، و دیگری مقاله ارز دیجیتال است که در کنار فیلم های آموزشی به شما دانش و آگاهی لازم را منتقل می کند تا شما در درجه اول سرمایه های ارزشمند خود را از دست ندهید، و سپس بتوانید با اصول صحیح از این حوزه کسب درآمد داشته باشید.

در وب سایت آکادمی امید فدوی تمام این موارد و بسیار آموزش های کاربردی دیگر قرار دارد که می تواند در کسب درآمد شما از ارزهای دیجیتال و بیت کوین تغییر بزرگی ایجاد کند.

112

بازدید

0

نظر

2 سال پیش

بروزرسانی

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قوانین و مقررات مای آپت

  1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
  4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
  5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
  6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
  7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
  8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
  9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.