اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
شماره مجازی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوبی است که هر روزه شاهد رشد بیشتر آن و جذب کاربران بیشتری به این پلتفرم هستیم. در همین راستا باید به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید که به منظور ثبت نام در اینستاگرام لازم است تا شماره خود را به ثبت رسانده و از طریق شماره موبایل خود یک اکانت در این شبکه اجتماعی به وجود بیاورید.

در این بین اما برخی از کاربران ترجیح می دهند تا به دلایل مختلف از طریق شماره تلفن خود در این شبکه اجتماعی حساب باز نکنند. سوال بسیار مهمی که این دسته از کاربران مطرح می کنند این است که چگونه می توان بدون وارد کردن یک شماره موبایل واقعی در اینستاگرام حساب باز کرد. در همین راستا باید به این نکته اشاره کنیم که امروزه روشی به نام شماره مجازی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن یک شماره تلفن غیر واقعی و مجازی به دست آورده و با استفاده از آن شماره در اینستاگرام اکانت خود را ایجاد کنید.

به منظور بررسی این مسئله با ما همراه باشید تا شما را با شماره مجازی آشنا کرده و در رابطه با خرید شماره مجازی و همچنین ساخت آن توضیحات کاملی را بیان کنیم.

علت ثبت نام در اینستاگرام با شماره مجازی

یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که چرا باید از طریق شماره مجازی اقدام به ثبت نام در اینستاگرام کنیم؟ به منظور بررسی این مسئله باید گفت که افرادی که علاقه مند هستند تا با ساخت شماره مجازی در اینستاگرام ثبت نام کرده و از این طریق اکانت خود را ایجاد کنند عموما به دلایل امنیتی اقدام به انجام این کار می کنند.

در واقع ایجاد یک اکانت اینستاگرام با استفاده از شماره مجازی باعث می شود تا سایر افراد نتوانند از طریق شماره متوجه حضور شما در اینستاگرام شوند. از سوی دیگر افراد نمی توانند به راحتی اکانت شما را پیدا کرده و از این طریق فعالیت های شما را مورد بررسی و رصد قرار دهند. البته ایجاد شماره مجازی برای اینستاگرام مزایای دیگری نیز دارد که بررسی این مزایا خود نیاز مطلب جداگانه ای دارد. در همین راستا به شما پیشنهاد می دهیم تا در رابطه با این مسئله نیز تحقیقات جامع و کاملی داشته باشید و سپس اقدام به ساخت شماره مجازی برای اینستاگرام کنید.

روش های ساخت شماره مجازی برای اینستاگرام

پس از آن که شما را با شماره مجازی اینستاگرام آشنا کردیم، ممکن است این سوال برای تان مطرح شود که برای ساخت شماره مجازی چه روش هایی وجود دارد؟ در همین راستا باید گفت که امروز روش های مختلفی در فضای اینترنت وجود دارد که می تواند از آن ها به منظور ساخت شماره مجازی استفاده کنید. اگر بخواهیم این روش ها را به شما معرفی کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی

یکی از روش های که از طریق آن می توانید شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید، استفاده از اپلیکیشن هایی است که در این حوزه وجود دارند. نکته لازم به ذکر آن است که امروزه شاهد ساخت برنامه های مختلفی هستید که شما می توانید با ثبت نام در آن ها شماره های مجازی مختلفی را ایجاد کنید. البته مسئله بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به منظور ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن ها باید به سراغ شماره های اختصاصی بروید و از طریق این شماره ها اکانت خود را در اینستاگرام به وجود بیاورید. لازم به ذکر است که در بخش بعدی به صورت کامل بیان می کنیم که شماره های اختصاصی چه تفاوتی با شماره های مجازی معمولی دارند.

اگر بخواهیم شما را با برخی از بهترین اپلیکیشن ها برای ساخت شماره مجازی آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Talk2
 • Smart Call
 • Virtual SIM
 • TextNow

وب سایت های ساخت شماره مجازی

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از طریق آن اقدام به ساخت شماره مجازی کنید، استفاده از وب سایت هایی است که در این حوزه وجود دارد. امروزه سایت های مختلفی در این فضا به وجود آمده اند که شما می توانید با استفاده از آن ها شماره های مجازی مختلفی از اقصی نقاط دنیا را به دست بیاورید. اگر بخواهیم شما را با برخی از بهترین سایت های رایگان برای ساخت شماره مجازی آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • phone.com
 • virtualphone.com
 • ringover.com
 • evoice.com

نکته مهمی که باید بدانید این است که این وب سایت ها رایگان شماره های مجازی عمومی را در اختیار شما قرار می دهند که این مسئله باعث می شود تا ایجاد حساب اینستاگرام از طریق این وب سایت ها مشکلات مختلف برای شما به وجود بیاورد. در خصوص حل این مشکل پیشنهاد ما این است که به سراغ سایت های تخصصی برای خرید شماره مجازی بروید. یکی از برترین وب سایت های ایرانی در این حوزه مکس نامبر نام دارد که شما می توانید از طریق این وب سایت اقدام به خرید شماره مجازی کرده و به راحتی از طریق این شماره اکانت اینستاگرام خود را به وجود بیاورید.

بررسی شماره مجازی رایگان و اختصاصی

امروزه در زمینه ساخت شماره مجازی شاهد دو مفهوم شماره های عمومی و اختصاصی هستیم. شماره های عمومی به نحوی هستند که همه کاربران به صورت رایگان می توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند. این دسته از شماره ها برای ساخت اکانت گزینه های مناسبی نبوده و امنیت بسیار کمی دارند. از سوی دیگر شماره های اختصاصی از جمله شماره هایی هستند که تنها مختص به یک کاربر برده و تنها فردی که اقدام به خرید شماره مجازی اختصاصی کرده می تواند به آن دسترسی پیدا کند. این دسته از شماره ها گزینه های بسیار خوبی برای ساخت اکانت اینستاگرام بوده و امنیت بسیار زیادی نیز دارند.

ساخت شماره مجازی برای ساخت فالوور اینستاگرام

یکی از کار هایی که سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام انجام می دهند این است که با شماره مجازی اینستاگرام اکانت می سازند و با استفاده از آن اکانت ها اقدام به فروش فالوور اینستاگرام می کنند، بنابرین اگر به فالوور اینستاگرام نیاز دارید می توانید از این ترفند استفاده کنید یا اینکه مستقیما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام از سایت هایپرفالو کنید. البته سایت هایپرفالو خدمات متفاوتی دارد برای مثال می توانید بازدید اینستاگرام یا حتی کامنت اینستاگرام هم از این سایت خریداری کنید.

شماره مجازی اینستاگرام

در این مطلب شما را با روش ساخت شماره مجازی برای اینستاگرام آشنا کرده و بیان کردیم که چه پلتفرم هایی برای انجام این کار وجود دارد. توجه به نکات گفته شده به شما کمک می کند تا از این روش ها و تکنیک های مختلف برای ساخت شماره مجازی استفاده کرده و به سراغ یک روش مناسب بروید تا از طریق آن اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کنید.

منبع: HyperFollow.ir هایپرفالو دات آی آر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

مای آپت اولین و پربازدیدترین سامانه جامع معرفی و رتبه بندی اشخاص، محصولات، خدمات و مراکز در قالب رسانه های دیجیتال فضای مجازی می باشد.

آخرین عناوین

مرجع تخصصی رسانه های دیجیتال

مای آپت | انتخاب درست؛ انتخاب من

صفحات اینستاگرام، وبسایت ها، نرم افزارها و بازی های موبایلی

Copyright 2020 Myopt. All Rights Reserved Powered by Myopt ©

قوانین و مقررات مای آپت

 1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
 2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
 3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
 4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
 5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
 6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
 7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
 8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
 9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.