گروه انتشاراتی مجید
703 پست
7885 دنبال کننده
253 دنبال می کند
703

پست

7885

دنبال کننده

253

دنبال می کند

گروه انتشاراتی مجید

دسته بندی: ناشر

تلفن: ٦٦٤٩١٥٨٨
#نشرمجيد
۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف با خرید از سایت

گروه انتشاراتی مجید از سال ۱۳۵۹و انتشارات به‌سخن در سال ۱۳۹۰فعالیت فرهنگی خود را به مدیریت آقایان علی و حمید جواهری بهرام آغاز کردند. در طول ۴۰ سال فعالیت در زمینه نشر، بیش از ۳۸۰ عنوان کتاب در زمینه‌های تاریخی ، ادبیات ، فلسفه و روانشناسی منتشر کرده و در این میان از استقبال خوب مردم کتابخوان برخوردار شده است.

گروه انتشاراتی مجید با استفاده از نویسندگان ، شعرا و مترجمان مجرب سعی در ارایه و عرضه هر چه بهتر آثار خود داشته است. رسیدن بسیاری از کتاب‌های این انتشارات به چاپ‌های متعدد ، گواه این ادعا است.

آثار مشهور رمان نویسان بزرگ جهان از جمله: فئودور داستایفسکی ، گوستاو فلوبر ، جان اشتاین بک ، جورج اورول ، آلبر کامو ، گابریل گارسیا مارکز ، ژوزه ساراماگو، پائولو کوئلیو و … با ترجمه‌هایی فاخر از مترجمان مجربی چون: محمد قاضی ، ذبیح الله منصوری ، پرویز شهدی ، حمیدرضا بلوچ ، زهره روشنفکر و … در این انتشارات به زیور طبع آراسته شده و بسیاری از این اثار به چاپ‌های متعدد رسیده است.

در زمینه ادبیات ، آثاری چون: چرندپرند استاد علی اکبر دهخدا به کوشش سیدعلی شاهری ، سندباد نامه ، اثر محمد ظهیری سمرقندی با بازنویسی ساده و روان سیدعلی شاهری و بسیاری از کلیات شعرای بزرگ و بنام ایران. در زمینه ادبیات داستانی: مجموعه آثار جلال آل‌احمد، صادق هدایت، صمد بهرنگی و بزرگان دیگر داستان نویسی معاصر از دیگر آثار فاخری است که توسط نشر مجید منتشر شده است.

در زمینه فلسفه آثاری چون: «زندگی ، آثار و اندیشه‌های» فریدریش نیچه و «زندگی ، آثار و اندیشه‌های» فرانتس کافکا به قلم شیوای استاد منوچهر ترابی به زیور چاپ آراسته شده‌اند.

در زمینه روانشناسی عرفانی ، مجموعه ای از کارهای کریشنامورتی ، لوبسانگ رامپا  ، هرمان هسه و … در این انتشارات به چاپ رسیده‌اند.

انتشارات مجید امیدوار است از این پس نیز با عرضه کتاب‌هایی از نویسندگان بزرگ ایران و جهان همچنان به کارهای فرهنگی خود با توان و درایت بیشتر ادامه داده و تمام تلاش خود را برای رضایتمندی مخاطبان و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی به کار گیرد و در این راه انتقادها و پیشنهادهای تمامی عزیزان را به دیده منت می‌پذیرد و سعی در رفع عیب‌ها و بالا بردن کیفیت محصولات فرهنگی خود دارد. از تمامی عزیزانی که مارا در این راه یاری می‌دهند قدردانی می‌کنیم و به امید فردایی بهتر و کارهایی پر بارتر چشم به راه آرائ همه عزیزان هستیم.

150

بازدید

0

نظر

2 سال پیش

بروزرسانی

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرجع تخصصی رسانه های دیجیتال

مای آپت | انتخاب درست؛ انتخاب من

صفحات اینستاگرام، وبسایت ها، نرم افزارها و بازی های موبایلی

Copyright 2020 Myopt. All Rights Reserved Powered by Myopt ©

قوانین و مقررات مای آپت

  1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
  4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
  5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
  6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
  7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
  8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
  9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.