با کمترین هزینه، بیشترین بازدهی تبلیغات را تجربه کن!

ثبت کسب و کار شما در اولین و بزرگترین مرجع معرفی رسانه های دیجیتال

مای آپت | انتخاب درست؛ انتخاب من

احتمالا هزینه و زمان زیادی برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات خود صرف می کنید و برای خرید بک لینک از هر سایتی حداقل ۷۰ هزار تومان، و برای خرید رپورتاژ آگهی حداقل ۳۰۰ هزار تومان هزینه کرده اید، و در آخر هم ممکن است، کمپین شما بدلیل استاندارد نبودن، نتیجه مناسبی نداشته و مشتریان خود را از دست بدهید. متناسب با نیازتان رسانه دیجیتال خود را در مای آپت با کمترین هزینه ایجاد کنید. ما درست ترین انتخاب را پیش رو شما قرار داده ایم.

ویژگی‌ها و ارزش‌های ما

منحصرترین ویژگی ها با کمترین هزینه برای شما مهیا شد، همین حالا اقدام کنید.

افزایش فالوور و تعامل کاربران

با ثبت صفحه اینستاگرام خود در مای آپت، مخاطبان با محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد و در صورت تمایل صفحه شما را دنبال خواهند کرد، که این امر باعث افزایش فالوور هدفمند و واقعی و همچنین افزایش تعامل کاربران با صفحه شما می شود.

افزایش بازدید و بهبود سئو

با ثبت وبسایت خود در مای آپت، مخاطبان با محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد و در صورت تمایل وبسایت شما را مشاهده خواهند کرد، که این امر باعث افزایش بازدید و مخاطب، افزایش فروش، بهبود رنک الکسا و سئو وبسایت شما می شود.

افزایش دانلود و نصب

با ثبت بازی یا نرم افزار موبایلی خود در مای آپت، مخاطبان با محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد و در صورت تمایل بازی یا نرم افزار شما را دانلود و نصب خواهند کرد، که این امر باعث افزایش نرخ نصب، افزایش فروش و افزایش کاربران شما می شود.

ثبت رسانه دیجیتال در مای آپت

با انتخاب هر یک از رسانه های زیر به راحتی درخواست ثبت رسانه خود را ایجاد نمایید.

صفحات اینستاگرام
اگر دنبال جذب فالوور فعال و واقعی برای صفحه اینستاگرام خود هستید، همین حالا شروع کنید.
وبسایت های ایرانی
اگر دنبال جذب مخاطبان و افزایش بازدید از وبسایتتان هستید، همین حالا شروع کنید.
نرم افزار و بازی های موبایلی
اگر دنبال دانلود و نصب بیشتر نرم افزار یا بازی موبایلی خود هستید، همین حالا شروع کنید.

مجوز ها و آمار

آخرین بروزرسانی آمار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹

logo-samandehi

2380

الکسا ایران

69000

بازدیدکننده ماهانه

131000

بازدید ماهانه

مشاوره تلفنی رایگان

همین حالا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

قوانین و مقررات مای آپت

  1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
  4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
  5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
  6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
  7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
  8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
  9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.