Google Chrome
Google LLC

دسته بندی: کاربردی

سریع، آسان و امن دنیای اینترنت را بگردید.

طراحی شده برای اندروید

آخرین اخبار و مقالات را با توجه به نیاز و علاقه‌ی شخصی دریافت کنید.

یک کلیک تا دانلود‌ها، موتور جستجوی گوگل و google translate ‌فاصله دارید.

کمتر تایپ کنید؛ سریع جستجو کنید.

از میان نتایج جستجوی شخصی که در لحظه‌ی تایپ کردن ظاهر می شوند، انتخاب کرده و به سرعت صفحاتی که از قبل باز کرده‌اید را مشاهده کنید. فرم ها را با “تکمیل خودکار” پر کنید.

جستجوی ناشناس

ناشناس در دنیای اینترنت بگردید و جستجو کنید. از این حالت برای جستجو در اینترنت بدون ذخیره‌ی تاریخچه جستجوها استفاده کنید.

همگام سازی دستگاه‌های Chrome

با ورود به سیستم Chrome، نشان شده‌ها، گذرواژه‌ها و تنظیمات به طور خودکار در همه دستگاه‌های شما یکسان‌ سازی می‌شود. با گوشی هوشمند، تبلت یا لپ تاپ به تمام اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

یک کلیک تا محتوای مورد علاقه

Chrome فقط برای جستجوی Google سریع نیست، بلکه به گونه‌ای طراحی شده است که شما با یک کلیک به محتوای مورد علاقه‌ی خود دسترسی داشته باشید. با باز کردن یک صفحه‌ی جدید وارد سایت‌های خبری یا شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌ی خود شوید.

Chrome همچنین در بیشتر صفحات وب، ویژگی ” جستجو کنید “را دارد. برای شروع جستجوی Google در حالی که هنوز در صفحه‌ای که از آن لذت می برید هستید، روی هر کلمه یا عبارتی کلیک کنید.

Google Safe Browsing

با مرور ایمن Google از دستگاه خود محافظت کنید.

مرورگر داخلی ایمن Google در Chrome هنگام ورود به سایت‌های ناامن یا دریافت فایل‌های آسیب زننده به شما هشدار می‌دهد و از دستگاه‌تان محافظت می‌کند.

دریافت سریع و نمایش صفحات وب و فیلم‌ها به صورت آفلاین :

Chrome با دکمه‌ی دانلود اختصاصی امکان دریافت سریع فیلم ها‌، تصاویر و کل صفحات وب را به شما می‌دهد.

با بخش دانلود داخلی Chrome امکان دسترسی به محتوای دانلود شده را حتی در حالت آفلاین دارید.

با جستجوی صوتی Google Chrome بدون تایپ کردن، جستجو کنید.

Google Translate داخلی امکان ترجمه‌ی سریع صفحات وب را برای شما فراهم کرده است.

از داده های موبایلی کمتری استفاده کنید و سرعت دسترسی به وب را افزایش دهید.

حالت Lite را روشن کنید و از ۶۰٪ داده‌ی کمتر استفاده کنید. Chrome بدون پایین آمدن کیفیت متن، تصاویر، فیلم‌ها و وب سایت‌ها را فشرده می‌کند.

با ورود به برنامه، پیشنهادهایی را بر اساس جستجو‌های قبلی مشاهده خواهید کرد.

166

بازدید

0

نظر

2 سال پیش

بروزرسانی

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرجع تخصصی رسانه های دیجیتال

مای آپت | انتخاب درست؛ انتخاب من

صفحات اینستاگرام، وبسایت ها، نرم افزارها و بازی های موبایلی

Copyright 2020 Myopt. All Rights Reserved Powered by Myopt ©

قوانین و مقررات مای آپت

  1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
  4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
  5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
  6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
  7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
  8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
  9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.