Homescapes
Playrix

دسته بندی: تفننی

بازی اندروید عمارت دار (homescapes)

homescapes ؛ بازی های جورکردنی گیمپلی شیرین و دلچسبی دارند و از گذشته ها مورد توجه ما انسان ها قرار گرفته اند، اولین بازی موبایلی در این سبک کندی کراش ساگا بود که موفقیت های زیادی داشت، بعد از آن سازندگان سعی کردند از فرمول طلایی استفاده کنند و به سمت موفقیت پیش بروند.

داستان بازی، عمارت پدری و داستان های دردسر ساز

بعد از اینکه فرمول کندی کمی کهنه شد، توسعه دهندگان بازی های ویدیویی به دنبال نوآوری بودند، آن ها تصمیم گرفتند که داستان گویی را به این سبک از بازی ها اضافه کنند، موج اول این سبک نوین را شرکت Playrix تحت عنوان بازی عمارت دار (homescapes) راهی گوشی های اندروید کرد.

اگر بازی Gardenscapes را بازی کرده باشید با شخصیت دوست داشتنی Austin (آستین) آشنا هستید، پدر و مادر شخصیت اصلی بازی تصمیم گرفته اند که عمارت خودشان را بفروشند، اما او از این تصمیم ناراحت میشود و دوست ندارد جایی که خاطرات کودکی اش در آن ساخته شده، به فروش برسد، او همت میکند و در تلاش است که خانه را بازسازی کند و به روز های خوبش بازگرداند، در این عمارت رازهای بزرگی منتظر شماست، بازی کنید و از عمارت داری لذت ببرید.

گیم پلی بازی

در بازی های جورکردنی معمولا گیمپلی بازی ها شباهت زیادی به یکدیگر دارند، در هر مرحله از بازی ماموریت های مختلفی به شما داده میشود، در ازای انجام ماموریت ستاره هایی را بدست می آورید و به وسیله این ستاره ها میتوانید عمارت بزرگ آستین را بازسازی کنید.

اما چطور مراحل را انجام دهیم؟ هر مرحله از بازی در یک صفحه جریان دارد و مهره هایی روی این صفحه قرار دارند، شما باید مهره های همرنگ را در کنار یکدیگر قرار دهید و آن ها را حذف کنید، اخیرا شرکت سوپرسل بازی هی دی پاپ (Hay day pop)را در سبک جورکردنی منتشر کرده و سعی کرده گیمپلی این سبک پرطرفدار را تغییر دهید.

گسترش قسمت های مختلف خانه و رنگ آمیزی و یا طراحی آن باعث میشود که این عنوان فقط یک بازی جور کردنی نباشد و در کنار آن یک داستان زیبا و مینی گیم های جذاب دیگری هم حضور داشته باشند.

گرافیک و صداگذاری

گرافیک سه بعدی بازی به زیبایی هرچه تمام تر طراحی شده و هر قدر در مراحل پیش میروید مناظر بازی متنوع تر میشوند، صداگذاری فانتزی بازی به شما کمک میکند که نقش تان را در بازی بیشتر جدی بگیرید و کاری میکند که بتوانید با داستان همراه شوید.

جنبه های مثبت

ماموریت های بازی بسیار متنوع هستند و داستان بازی هم آنقدر جذاب است که شما را در پای بازی نگه می دارد، در این مسیر حیوان خانگی دوست داشتنی تان شما را همراهی میکند و یک قصه جذاب برای شما روایت میشود، البته اگر میخواهید نمونه ایرانی این بازی را تجربه کنید، بازی ایرانی باغ نگار می تواند رقیب مناسبی برای این بازی باشد.

جنبه های منفی

بازی پازل محبوب و دوست داشتنی عمارت دار ویژگی های منفی بسیار کمی دارد، برخی از مراحل پیچیدگی هایی دارند و شما باید با تلاش از آن ها عبور کنید.

111

بازدید

0

نظر

2 سال پیش

بروزرسانی

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرجع تخصصی رسانه های دیجیتال

مای آپت | انتخاب درست؛ انتخاب من

صفحات اینستاگرام، وبسایت ها، نرم افزارها و بازی های موبایلی

Copyright 2020 Myopt. All Rights Reserved Powered by Myopt ©

قوانین و مقررات مای آپت

  1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
  4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
  5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
  6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
  7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
  8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
  9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.