ثبت رسانه های دیجیتال در

با ۲۰درصد تخفیف

مرجع تخصصی رسانه های دیجیتال

مای آپت | انتخاب درست؛ انتخاب من

صفحات اینستاگرام، وبسایت ها، نرم افزارها و بازی های موبایلی

وبسایت مای آپت هم اکنون دارای 69000 مخاطب ماهانه و 131000 بازدید ماهانه می باشد، همچنین رنک الکسا مای آپت در ایران ۲۳۸۰ می باشد و از سئوی فوق العاده بالایی برخوردار است. لذا با ثبت رسانه دیجیتال خود در وبسایت مای آپت علاوه بر افزایش شناخت مخاطبان، نرخ تعامل کاربران در رسانه دیجیتال شما بالا خواهد رفت.

ثبت رسانه های دیجیتال

با انتخاب هر یک از رسانه های زیر به راحتی درخواست ثبت رسانه خود را ایجاد نمایید.

رسانه های دیجیتال

ویژگی های

مای آپت

صفحات اینستاگرامافزایش فالوور و تعامل کاربران
بیشتر بخوانید
با ثبت صفحه اینستاگرام خود در مای آپت، مخاطبان رسانه مای آپت با محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد و در صورت تمایل صفحه شما را دنبال خواهند کرد، که این امر باعث افزایش فالوور هدفمند و واقعی و همچنین افزایش تعامل کاربران با صفحه شما خواهد شد.
وبسایت های ایرانیافزایش بازدید و بهبود سئو
بیشتر بخوانید
با ثبت وبسایت خود در مای آپت، مخاطبان رسانه مای آپت با محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد و در صورت تمایل وبسایت شما را مشاهده خواهند کرد، که این امر باعث افزایش بازدید و مخاطب، افزایش فروش، بهبود رنک الکسا و سئو وبسایت شما خواهد شد.
بازی و نرم افزارهای موبایلافزایش دانلود و نصب
بیشتر بخوانید
با ثبت بازی یا نرم افزار موبایلی خود در مای آپت، مخطبان رسانه مای آپت با محصولات یا خدمات شما آشنا خواهند شد و در صورت تمایل بازی یا نرم افزار شما را دانلود و نصب خواهند کرد، که این امر باعث افزایش نرخ نصب، افزایش فروش و افزایش کاربران شما خواهد شد.

مجوز ها و آمار

logo-samandehi

2380

الکسا ایران

69000

بازدیدکننده ماهانه

131000

بازدید ماهانه

info@myopt.ir

09050395391

درخواست مشاوره رایگان تلفنی

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

قوانین و مقررات مای آپت

  1. تولید محتواهای جدید بایستی با محتواهایی که هنگام ثبت صفحه اینستاگرام خود داشته اید، مطابق و هم موضوع باشد.
  2. در صورت بروز هرگونه مشکل ، قصور ، خطا یا تخلف در محتوای ارائه شده از سوی صفحه اینستاگرامی ثبت شده، تمامی مسئولیت های کیفری و حقوقی و جبران خسارات ناشی از آن بر عهده ثبت کننده صفحه اینستاگرام و مدیران آن صفحه بوده و پاسخگویی در مراجع ذیصلاح بر عهده افراد فوق الذکر می باشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل، قصور، خطا یا تخلف در محتوا یا خدمات ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف، اعم از فنی یا معنوی و مادی، ثبت کننده و یا مدیران صفحه اینستاگرام موظف به رفع و جبران خسارات احتمالی بوجود آماده خواهند بود.
  4. بدون اطلاع به مای آپت، نباید آی دی و موضوع کلی فعالیت صفحه اینستاگرامی تغییر کند.
  5. بدون اطلاع به صاحبان و مدیران صفحه اینستاگرامی هدف، ثبت آن ممنوع و عواقب آن با ثبت کننده صفحه می باشد.
  6. تمامی حقوق مادی و معنوی محصول و آثار ارائه شده در صفحه اینستاگرام هدف کاملا متعلق به ثبت کننده صفحه بوده و در این خصوص خسارت ها و مطالبات مربوطه به نقض احتمالی محتوا ، حقوق ثبت شده ، تالیفات ، علائم یا نام های تجاری و دیگر حقوق حمایت شده نظیر قانون حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قانون حمایت از تولید کنندگان نرم افزارهای رایانه ای و سایر قوانین بر عهده ایشان می باشد.
  7. تمامی محتواهای صفحه اینستاگرام هدف بایستی طبق قوانین جاری نشردیجیتال کشور منتشر گردد و عاری از هرگونه موضوعات هجو آمیز ، توهین آمیز ، مستهجن و مبتذل ، نقض حریم خصوصی و اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و مسئولیت حقوقی و پاسخگویی نسبت به کلیه تبعات تخلف از این بند و ادعاهای اشخاص ثالث مراجع ذیربط قانونی به صورت کامل به عهده ثبت کننده صفحه و مسئولین آن می باشد.
  8. ثبت کننده صفحه اینستاگرام هدف و مسئولین آن بایستی تمامی اقدامات و تدابیر لازم را در نظر گرفته و از متناسب بودن محتوای موجود و خدمات ارائه شده بر اساس عرف و عادت و رسوم جامعه و احترام قائل شدن برای زندگی و شان منزلت جامعه و در رعایت مسائل قومیتی را تضمین نمایند.
  9. بایستی کلیه محتواهای مربوط به صفحه اینستاگرامی هدف بر اساس فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین 16 بند مندرج در کتاب تعاریف و ضوابط نشر دیجیتال (صفحه 35 الی 61) ممیزی گردد.