مای آپت | انتخاب درست انتخاب من

اولین و بزرگترین سامانه جامع معرفی رسانه های دیجیتال

درباره مای آپت

مای آپت اولین و بزرگترین سامانه جامع معرفی محصولات، خدمات و مراکز در قالب رسانه های دیجیتال فضای مجازی می باشد. در این سامانه اطلاعاتی کامل در قالب های تصویری و نوشتاری در مورد هر یک از رسانه ها در اختیار مخاطبان قرار میگیرد. مای آپت علاوه بر ایجاد فضایی رقابتی با امکان رتبه بندی مردمی رسانه ها، سعی بر ارائه محتوایی مطمئن و موثق از طریق ثبت سفارش توسط صاحبان آنها را دارد.

مای آپت سامانه‌ای است که ارتباط مخاطبان فضای مجازی و کسب و کارهای آنلاین را آسان می‌کند. این سامانه به صاحبان کسب‌وکارهای دیجیتالی که در بستر اینستاگرام و یا در قالب وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایلی فعالیت می‌کنند این امکان را می‌دهد تا کسب‌وکار خود را به راحتی به هزاران کاربر معرفی کنند. 

مجوز ها و آمار

آخرین بروزرسانی آمار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹

logo-samandehi

2380

الکسا ایران

117000

بازدیدکننده ماهانه

257000

بازدید ماهانه

چشم انداز مای آپت

مای آپت همواره سعی خواهد کرد که بتواند از یک سو با طراحی صفحه اختصاصی برای هر کسب و کار و هر نوع رسانه‌ای نظیر صفحات اینستاگرام وب‌سایت، اپلیکیشن و بازی موبایلی به صاحبان کسب وکار کمک کند تا ارتباطات موثر و مفیدی با مخاطبان خود داشته باشند. از سوی دیگر با توسعه محتوایی در زمینه‌ها و موضوعات گوناگون اطلاعات کامل‌تری به مخاطبان خود برای انتخاب درست ارائه دهد. و با گذر زمان سامانه جامع به منظور ایجاد پل ارتباطی بین صاحبان کسب و کار و مشتریان فراهم نماید.

پوشش رسانه ای

مای آپت در بازه های زمانی کوتاه توسط رسانه های زیادی چه عمومی و چه تخصصی پوشش داده می شود.

تاکنون سایت های خبری همچون اخبار رسمی، وبنا، وانا نیوز، بهداشت نیوز، خبرنامه دانشجویان ایران، دیجیرو، اصفهان امروز، تکراتو، این تیتر، رویداد امروز، خواندنی ها، فصل تجارت، فصل اقتصاد، پدال نیوز، روزپلاس، راه ترقی، مهندسین نیوز، بازار آریا، اخبار محرمانه، سیاست و بازاریابی، دریک آنلاین، بانو نیوز، آریا جوان، آذری آنلاین، نسیم گیلان، پیام سپاهان، پیام خوزستان، ایران پرسمان، پیام مازن، اتاق خبر، پیام فارس، پیام خراسان  و صدها رسانه خبری دیگر پوشش خبری کاملی از این سامانه انجام داده اند.

وبنا
تکراتو
دیجیرو
وانا نیوز
روز پلاس
رویداد ایران

هدف مای آپت

در حال حاضر با توجه به افزایش تعداد کاربران دنیای مجازی در سنین مختلف و عدم وجود تارنمای مناسب و جامع برای معرفی و ارتباط مستقیم با دارندگان کسب و کار و ایجاد تناسب میان نیاز و تولید، مای آپت با ایجاد بستری چند رسانه ای و همه جانبه سعی در جذب کاربران و دارندگان کسب و کار و حمایت از تولید داخلی را دارد. تا بتواند علاوه در ایجاد ارتباط دوسویه بین صاحبان کسب و کار و مشتریان، درست ترین انتخاب ها را به مشتریان خدمات و مجصولات مختلف پیشنهاد دهد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مرکز رسانه دیجیتال
محمدرضا رهبری
حسین رفیعی

حامیان معنوی

شخصیت های هنری، فرهنگی، اجتماعی، سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی با حمایت معنوی خود از سامانه مای آپت، در تحقق اهداف و ماندگاری ما سهیم هستند و ما را در جهت پیشرفت و توسعه همواره همراهی می کنند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز رسانه های دیجیتال، خبرگزاری اخبار رسمی و پایگاه وب سایت های ایرانی وبنا، آقایان سید مهدی فرجامی، پیمان طالبی، فرشید فهیم، محمد امین نبی اللهی، حسین رفیعی، جواد مولانیا، امیر کربلایی زاده، محمدرضا رهبری، خانم ها مژده خنجری، وحیده قوهستانی، آزاده آل ایوب، شراره ارمغانی، فریبا باقری و نعیمه خزایی تنها برخی از حامیان ما هستند.

مزایای اسپانسری

پکیج نقره ای (یک ماه)

درج بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی با اولویت دوم

درج بنرهای تبلیغاتی در صفحات داخلی با اولویت دوم

معرفی تمامی رسانه ها به صورت همیشگی

درج لوگو به عنوان حامی ما در فوتر سایت

پکیج طلایی (یک فصل)

درج بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی و داخلی با اولویت اول

معرفی تمامی رسانه ها به صورت همیشگی و به عنوان پیشنهاد ویژه

درج لوگو به عنوان حامی ما در فوتر سایت

انتشار اخبار حامی در سایت و وبلاگ

معرفی حامی در متن خبرهای مای آپت در رسانه های گوناگون

انتخاب
پکیج
اسپانسری

در صورت تمایل به اسپانسری سامانه مای آپت، پکیج مدنظر را انتخاب کنید و هزینه آن را از درگاه امن اینترنتی پرداخت نمایید.

پکیج نقره ای

تومان 25 میلیون یک ماه
  •  

پکیج طلایی

تومان 60 میلیون یک فصل
  •  

درخواست مشاوره رایگان

درخواست خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم